Compania elvețiană VISIONAPARTMENTS va inaugura o clădire de lux pe Calea Victoriei

Compania elvețiană VISIONAPARTMENTS va inaugura o clădire de lux cu 106 camere și Spa situată pe Calea Victoriei, București, după o investiție de 23 milioane de euro.

În completarea camerelor de lux se află un Spa care oferă masaje, tratamente faciale și terapii holistice, oferite de terapeuți calificați în domeniul wellness-ului. Hotelul dispune și de o piscină interioară.

VISIONAPARTMENTS va dispune și de două restaurante moderne, cu preparate de la bucătăria internațională gourmet la preparate inspirate local.

Compania cu sediul în Elveția s-a specializat în închirierea de apartamente mobilate începând din 1999. În prezent, este prezentă în Austria, Germania, Polonia, România și Elveția, cu peste 160 de locații.

CITEȘTE ȘI: Clădirea H Victoriei 109 va fi administrată de Global Vision

MONEY BUZZ | ȘTIRI BUSINESSȘTIRI ECONOMICE | ȘTIRI FINANCIARE |

- publicitate -

articole noi