Magazine Sinsay noi în mai multe orașe din țară, printre acestea Balș și Reșița

Retailerul polonez Sinsay va deschide în această toamnă noi magazine la Timișoara, Balș, Râmnicu Vâlcea, Craiova București și Reșița.

Prima inaugurare va avea loc în data de 17 septembrie în FunShop Park Timișoara, tot în septembrie, în data de 21, urmând să fie inaugurat și magazinul Sinsay Balș în noul parc de retail al Altex de lângă Kaufland.

Luna octombrie debutează cu două magazine Sinsay noi la Râmnicu Vâlcea în River Plaza Mall (3 octombrie) și în noul mall regional, Promenda Craiova (5 octombrie).

Până la finaliul lunii octombrie, polonezii mai au în plan deschiderea unui magazin în noul Prosper Mall din sectorul 5, București (20 octombrie) și la Reșița, în centrul comercial Nera (24 octombrie).

Sinsay este parte a grupului polonez LPP care mai operează în România și Europa magazine sub brandul Reserved, Cropp, Mohito și House.

CITEȘTE ȘI: Sinsay va deschide în Colosseum Mall cel mai mare magazin din România

MONEY BUZZ | ȘTIRI BUSINESSȘTIRI ECONOMICE | ȘTIRI FINANCIARE |

- Publicitate -

Ultimele

HalfPrice ajunge la trei magazine în România, după deschiderea unității din București

Retailerul polonez HalfPrice a ajuns din această lună la trei unități pe plan local după ce a deschis cel...